Information and Communication Technology

  • Projekty, wykonawstwo, przeglądy, serwis !

 

 ROK 2017

Marka BRUBECK to lider na rynku odzieży termoaktywnej w Polsce. Zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją termoaktywnej odzieży sportowej i outdoorowej (linia ACTIVE) oraz bawełnianej i wełnianej bielizny bezszwowej (linia COMFORT). Od 11 lat specjalizujemy się w produkcji, której głównym celem jest zapewnienie prawidłowej termoregulacji organizmu oraz skuteczna ochrona ciała przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. 


ROK 2016

MUZEUM W ŁOWICZU

Początki zbiorów muzealnych w Łowiczu sięgają przełomu XIX i XX wieku i są związane z postacią Władysława Tarczyńskiego (1845 – 1918), kolekcjonera, społecznika, który zebraną przez siebie kolekcję udostępnił w 1905 r


ROK 2016

FERAX SP. Z.O.O.

W 1993 roku pojawiła się na polskim rynku firma Ferax będąca właścicielem marki Gatta. Był to moment przełomowy dla krajowej branży wyrobów pończoszniczych i stanowił kamień milowy w jej rozwoju. Kolejne lata obecności marki na rynku cechował stały progres. Ewolucję napędzała intensyfikacja inwestycji w nowoczesny park maszynowy, a poświadczała ekspansja marki na nowe rynki zagraniczne.


ROK 2016

 

Sąd Okręgowy w Sieradzu


ROK 2016

Sąd Rejonowy w Zduńskiej Woli


ROK 2016

Hotel Europa**** business & SPA to nowoczesny obiekt konferencyjno-biznesowy z wieloletnim doświadczeniem. Hotel znajduje się w centrum południowo-wschodniej części kraju (woj. świętokrzyskie).


ROK 2016

Centrum Produkcyjno Handlowe Szarpol® jest firmą prywatną. Właścicielem jest dr inż. Józef Szarzała. Działa od 1993 roku. Posiadając nowoczesne zaplecze techniczno-produkcyjne specjalizuje się w produkcji tradycyjnych włóknin dla przemysłu meblarskiego oraz nowoczesnych wyrobów nietkanych pod marką Włóknipol®. Zastosowanie różnych surowców i dodatków takich jak: polipropylen, wiskoza, poliester, anty-UV, uniepalniacz itp. pozwala wytwarzać produkty do wielu zastosowań m.in.: w rolnictwie, ogrodnictwie, meblarstwie, filtracji, klimatyzacji, budownictwie, gospodarstwie domowym, higienie, medycynie itd.